Moja przyjaciółka jest już w 8 miesiącu ciąży, ja dopiero w 5, ale stresuję się dużo bardziej niż ona. Dlaczego tak jest?

przyjaciolki w ciazy

Stres czy nawet lęk prze porodem są zależne od indywidualnych uwarunkowań. Na Pani samopoczucie może mieć wiele czynników, np. epizody depresyjne czy lękowe, które mogła Pani przejść, niskie poczucie własnej wartości, lęk przed utratą kontroli czy trudne doświadczenia poprzednich porodów. Proszę skupić się na sobie i zastanowić się, jakie codzienne czynności nasilają Pani stres, a jakie pozwalają go rozładować.

Kontakt: PPF „HASCO-LEK” S.A. ul. Żmigrodzka 242e, 51-131 Wrocław

Informacja o leku: tel. (+48 22) 742 00 22
informacjaoleku@hasco-lek.pl

Korzystanie z serwisu nie zastępuje diagnozy lekarza czy konsultacji farmaceuty, zaleceń lekarza, czy farmaceuty co do przyjmowania leków, a także treści ulotki i Charakterystyki Produktu Leczniczego. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby opublikowane opracowania były najwyższej jakości i odpowiadały potrzebom czytelników, a również były zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Nie ponosimy odpowiedzialności za własne decyzje użytkowników, mogące mieć wpływ na ich zdrowie, prowadzoną działalność gospodarczą lub zawodową.