Oczami mamy

zdrowy posilek dziecka

Jak sobie ułatwić gotowanie dla alergika

Alergie pokarmowe u Jasia to dla mnie spory problem w kuchni, bo chcę zapewnić synkowi najlepszą dla niego dietę. Kiedy muszę ograniczyć pewne podstawowe produkty, gotowanie staje się naprawdę dużym wyzwaniem. Ja wpadłam na pomysł jak ułatwić sobie to zadanie i od pewnego czasu szykuję posiłki w większych ilościach, a następnie je mrożę. Dzięki temu zyskuję trochę czasu dla siebie i pewność, że zawsze mam pod ręką jedzenie dostosowane do potrzeb mojego malucha.

zdrowa dieta

Nasz sposób na warzywa

Mój 4-letni Antoś nie przepada za warzywami. Oczywiście nie chciałam go zmuszać, bo pewnie przyniosłoby to marny efekt. Wierzę jednak w moc witamin pochodzących z owoców i warzyw, dlatego nie dałam za wygraną. Metodą prób i błędów odnalazłam nasz sposób – wspólna zabawa w kuchni, w trakcie której tworzymy z warzyw postaci, potworki czy obrazki. Jeszcze nie wszystkie warzywa mogą się z nami bawić, ale jesteśmy na dobrej drodze! Ulubieni bohaterowie Antosia to Pan Brokuł i Pani Marchewka 😉

Kontakt: PPF „HASCO-LEK” S.A. ul. Żmigrodzka 242e, 51-131 Wrocław

Informacja o leku: tel. (+48 22) 742 00 22
informacjaoleku@hasco-lek.pl

Korzystanie z serwisu nie zastępuje diagnozy lekarza czy konsultacji farmaceuty, zaleceń lekarza, czy farmaceuty co do przyjmowania leków, a także treści ulotki i Charakterystyki Produktu Leczniczego. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby opublikowane opracowania były najwyższej jakości i odpowiadały potrzebom czytelników, a również były zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Nie ponosimy odpowiedzialności za własne decyzje użytkowników, mogące mieć wpływ na ich zdrowie, prowadzoną działalność gospodarczą lub zawodową.