Oczami mamy

chore dziecko w samochodzie

Sposób na chorobę lokomocyjną dziecka

Wakacje zbliżają się małymi kroczkami, a nasz plan na wakacje musi uwzględniać długie godziny w samochodzie. Niestety, nasza córeczka ciężko znosi podróże. Mamy wrażenie, że z wiekiem choroba lokomocyjna tylko się pogłębia. Różne środki przynosiły chwilową ulgę, ale znaleźliśmy sposób na łagodniejszą formę podróży – staramy się planować wyjazdy tak, by przebiegały one w nocy. Wtedy Oliwka przesypia niemal całą podróż, a choroba lokomocyjna nie daje o sobie znać.

dziecko w lozku

Twój spokój jest bardzo ważny

Kiedy mój Adaś ma gorączkę, często czuję się bezsilna. Patrzenie na ból swojego dziecka jest trudniejsze od znoszenia własnego bólu. Gdybym mogła, przejęłabym od niego każdą chorobę. Przypominam sobie jednak, że najlepsze, co mogę dla niego zrobić to otaczać go swoją troską i miłością, a ta działa dużo lepiej kiedy sama zachowuję spokój. Kiedy ja jestem opanowana, Adaś lepiej znosi chorobę, chyba czuje, że ma we mnie oparcie.

Kontakt: PPF „HASCO-LEK” S.A. ul. Żmigrodzka 242e, 51-131 Wrocław

Informacja o leku: tel. (+48 22) 742 00 22
informacjaoleku@hasco-lek.pl

Korzystanie z serwisu nie zastępuje diagnozy lekarza czy konsultacji farmaceuty, zaleceń lekarza, czy farmaceuty co do przyjmowania leków, a także treści ulotki i Charakterystyki Produktu Leczniczego. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby opublikowane opracowania były najwyższej jakości i odpowiadały potrzebom czytelników, a również były zgodne z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Nie ponosimy odpowiedzialności za własne decyzje użytkowników, mogące mieć wpływ na ich zdrowie, prowadzoną działalność gospodarczą lub zawodową.